nedelja 11.09.2016.
19:51

Veliko ohrabrenje za navijače Partizana pred duel sa ''večitim rivalom'' narednog vikenda.

Beta/BranislavBožić/Ds

I to se dogodilo, ubedljivo najbolji fudbaler Partizana iz prošle sezone, Nemanja Mihajlović, konačno je postigao prvi gol iz igre u tekućem šampionatu i najavio svoj definitivni izlazak iz krize! I to baš pred duel sa Crvenom zvezdom!

On je to učinio u finišu prvog poluvremena utakmice osmog kola Superelige, večeras na gostovanju Borcu u Čačku.

Mladi fudbaler crno-belih je na najbolji način iskoristio grešku Zoćevića, koji je želeo da vrati loptu golmanu. Mihajlović je presekao putanju toj lopti, obišao protivničkog čuvara mreže i doneo Partizanu vođstvo od 2:0.

Samo par minuta ranije, Partizan je poveo golom Nemanje Miletića, levog beka crno-belih, a posle odlično izvedenog slobodnog udarca Saše Marjanovića i asistencije Marka Jevtovića.

To su bile prve prave dve prilike za Partizan u opvoj utakmici i obe su iskorišćene. Još jedan razlog za ohrabrenje crno-belih pred derbi.