Fofana otvorio dušu: "Zar nisam ni za Kup?"

petak 21.11.2014.
23:35

Ismail Beko Fofana konačno je progovorio o svom statusu u Partizanu i otkrio da nije očekivao da u Humskoj neće imati šansu da nastupa čak ni u Kup utakmicama.

partizan.rs
partizan.rs

Ljubimac Partizanovih navijača Ismail Beko Fofana još uvek strpljivo čeka na šansu da dobije nešto veću minutažu u timu Marka Nikolića ali po svoj prilici ta mu se želja neće uskoro ispuniti.

Bivši napadač Širaka priznaje da po dolasku u Partizan nije očekivao status kakav trenutno ima, premda razume da pored Škuletića i Lazovića ne može da bude standardan.

"Ne mogu da budem neiskren i kažem da nisam očekivao šansu. Razočaran sam, to je osećaj u ovom trenutku preovlađuje kod mene" rekao je Fofana za "Novosti".

Kap koja je kod tamnoputog napadača prelila čašu bio je odnos Marka Nikolića u Kup utakmici sa Slogom kada je Fofana poslat na zagrevanje već u tridesetom minutu ali priliku da igra nije dobio.

"Verovao sam da ću bar u Kupu moći da zaigram, ako ne celu utakmicu, onda bar deo. I rezultat je išao u prilog mojim željama, ali je sve ostalo na zagrevanju" jadikuje Fofana.

Beko Fofana u tekućoj sezoni nije odigrao nijednu takmičarsku utakmicu od početka do kraja a minutaža koju ima na tri fronta je razočaravajuća. U domaćem šampionatu Fofana je nastupio na pet utakmica ali je ukupno na terenu proveo 44 minuta iako je dao dva gola.

"Nisam razgovarao sa trenerom o mom statusu, niti planiram. On je taj koji odlučuje, a meni je ostalo samo da Bogu na volju ostavim šta će dalje da bude sa mnom. U Božijim sam rukama, a kada je tako, onda je nemoguće davati bilo kakve prognoze" zaključio je napadač Partizana.

Podsećamo da je Ismail Beko Fofana u Partizan stigao leta 2013. godine nakon dvomeča koji su crno-beli odigrali u kvalifikacijama za LŠ protiv njegovog bivšeg kluba Širaka.