Evrogolovi na vrhu tržnog centra!

subota 05.12.2015.
22:57

Četiri gola pala su u subotu na vrhu tržnog centra u Zaplanjskoj ulici a prva dva koja su postigli Nenad Marinković i Anton Zemljanuhin sigurno će konkurisati za najlepše u 20. kolu Superlige.

fkvozdovac.rs

Fudbaleri Voždovca ugostili su u subotu ekipu Radničkog iz Niša u okviru 20. kola domaće Superlige.

Domaćin je iskoristio prednost domaćeg terena i slavio rezultatom 3:1 a utakmica će pored trijumfa "Zmajeva" biti zapamćena kao jedan od onih na kojoj su viđeni golovi za televizijske špice.

Samo četiri minuta bilo je dovoljno Nenadu Marinkoviću da sa distance pogodi mrežu golmana Radničkog Jovanovića, ali je osam minuta kasnije još lepšim golom uzvratio Anton Zemljanuhin.

Reprezentativac Kirgistana je nedavno, tokom reprezentativne pauze, postigao izuzetno lep gol, a svoje fudbalsko umeće demonstrirao je i danas evrogolom kojim je skinuo paučinu sa gola na vrhu tržnog centra "Stadion" u Zaplanjskoj ulici.

Pogledajte izveštaj sa meča Voždovac - Radnički Niš u sami se uverite u napisano.

Видео извештај са утакмице Вождовац - Раднички 3:1 (1:1)/4' Маринковић, 51' Михајлов, 69' Радивојевић - 12' Земљанухин/

Posted by Супер Лига on субота 5. децембар 2015.