Evo kome je Milojević posvetio plasman u finale Kupa

Autor: Beta Beta
sreda 08.04.2015.
22:02
Izvor: Beta

Strateg Čukaričkog Vladan Milojević otkrio je nakon trijumfa nad Voždovcem kome je ekipa posvetila plasman u finale Kupa Srbije.

Beta/BranislavBožić/Ds

Trener fudbalera Čukaričkog Vladan Milojević posvetio je današnju pobedu nad Voždovcem i plasman u finale Kupa povređenom omladincu tog kluba Nemanji Cvetkoviću.

"Igrači i ja ovu pobedu posvećujemo omladincu našeg kluba Nemanji Cvetkoviću, koji se povredio. Želimo mu brz oporavak i da se što pre vrati u klub", rekao je Milojević.

Klub sa Banovog Brda je u revanšu kao gost sa 4:1 savladao Voždovac i ukupnim rezultatom 6:1 prošao u finale nacionalnog kupa. Čukarički će u finalu igrati protiv Partizana koji je večeras slavio u Jagodini.

Trener Voždovca Bratislav Živković kritikovao je pojedine igrače svog kluba.

"Voždovac je lepo igrao u prvom poluvremenu, ali ostaje gorčina posle poraza od 4:1. Nedopustivo je ponašanje pojedinih fudbalera", rekao je Živković.

On je kazao da je na poluvremenu utakmice opomenuo svog fudbalera Toma Kitanovskog, koji je kasnije dobio direktan crveni karton zbog namernog udaranja protivnika.