Dosada na Marakani, a onda penal za Zvezdu! Njemu će ovaj gol mnogo značiti!

nedelja 21.08.2016.
18:41

Fudbaleri Crvene zvezde poveli na svom terenu protiv Radnika iz Surdulice.

crvenazvezdafk.com

Slaba predstava tokom prvog poluvremena na našem najvećem stadionu. Izuzev odlične prilike za goste preko Kjeramaha u trećem minutu, a onda i par pokušaja Srnića i Kataija na drugoj strani, usledila je prava dosada na terenu, sve do 35. minuta meča.

Tada je sudija Aleksandra Vasić pokazao na belu tačku, u korist Crvene zvezde, pošto je fudbaler gostiju Radović zakačio loptu rukom posle Petkovićevog centaršuta sa desne strane.

Odgovornost da izvede jedanaesterac preuzeo je Zvezdin kapiten Aleksandar Luković, koji se vratio u startnu postavu šampiona Srbije. Šutirao je snažno i precizno i Zvezda je u 35. minutu povela sa 1:0.