Dmitrović: ''Protiv Partizana je teško i kad je 11 na 11...''

Autor: Beta Beta
nedelja 11.09.2016.
23:33
Izvor: Beta

Čačanima je večeras bilo još teže, jer su oko 70 minuta imali igrača manje na terenu.

Beta/BranislavBožić/Ev

Trener Borca Ljubiša Dmitrović ocenio je da je crveni karton kapitena Marija Maslaća u 18. minutu mnogo poremetio njegovu ekipu.

"Protiv Partizana je teško igrati 11 na 11, a tek s igračem manje. Sve naše pripreme i taktika su pale u vodu posle crvenog kartona, pa smo morali da se koncentrišemo na odbranu.

Posle dve greške u prvom poluvremenu primili smo golove, a u drugom nismo uspeli ozbiljnije da ugrozimo gol Partizana.

Utakmica je imala neočekivani tok i sve osim ovog časnog poraza bilo je teško očekivati. Nemam šta da zamerim mojim igračima",
rekao je Dmitrović.

Podsetimo, Partizan je kao gost slavio sa 2:0 u oboj utakmici, golovima Miletića i Mihajlovića.