Đurđević rešeta, navijači oduševljeni!

utorak 11.10.2016.
17:49

Završeno je prvo poluvreme kvalifikacione utakmice za plasman na EP između mladih reprezentacija Srbije i Slovenije, a obeležio ga je naš napadač Uroš Đurđević.

Beta/DraganGojić/Mo

Već posle osam minuta igre, Đurđević je posle akcije sa Živkovićem i odličnog driblinga doveo Srbiju u vođstvo, taj gol možete da vidite OVDE, ali to nije bilo sve od našeg kapitena.

On je pet minuta kasnije imao još jednu odličnu priliku posle kornera, kada je šutirao preko gola, da bi nedugo zatim, u 19. minutu, Slovenci izjednačili pogotkom Lotriča.

Bila je to odlična akcija Slovenaca, ali su naši ''Orlići'' ponovo preuzeli potpunu kontrolu dešavanja na terenu i kao posledica toga, u 25. minutu je Sergej Milinković Savić iznudio jedanaesterac, a sa bele tačke Đurđević je šutirao snažno i precizno - njegov drugi gol za vođstvo od 2:1.

Taj gol je u prilogu, a dodajmo još i da je Mihailo Ristić morao van terena u 30. minutu zbog povrede posle sudara sa Markom Grujićem. Umesto njega na terenu je Antonov.

Evo i nekih od komentara navijača na društvenim mrežama.