Đurđević ''poništio'' gol Partizanu, a onda je usledila i kazna!

sreda 05.04.2017.
13:36

Voždovac vodi protiv Partizana, a moglo je da bude obrnuto! Ponekad glad za postizanjem golova može da bude i kontraproduktivna.

Beta/SašaĐorđević/Ev

Upravo to se ispostavilo danas u 25. minutu utakmice između Voždovca i Partizana u četvrtfinalu Kupa Srbije.

Naime, posle kornera za crno-bele, najviši u skoku pred golom domaćih bio je štoper Bojan Ostojić, koji je udarcem glavom uputio loptu uz samu levu stativu, ali ju je ispred gola zakačio Uroš Đurđević i prakično ''poništio'' već viđeno vođstvo crno-belih, s obzirom da se nalazio u ofsajdu.

U prilogu je pomenuta situacija.

Kazna za ovaj neshvatljivi kiks usledila je u 41. minutu meča. Ćirković se na desnoj strani oslobodio Miletić, a onda odlično centrirao u peterac ka Srećkoviću, koji je iz neposredne blizine savladao Filipa Kljajića - 1:0 za Voždovac!

Tim rezultatom završeno je i prvo poluvreme, a evo i nekih reakcija navijača crno-belih...