Đukić: "Uradili smo najtežu stvar u fudbalu"

nedelja 24.09.2017.
21:01

Trener fudbalera Partizana Miroslav Đukić kazao je da je njegova ekipa u duelu sa Radom uradila ono što je najteže u fudbalu.

Beta/BranislavBožić/Ds

Partizan je savladao Rad u okviru 11. kola Super lige iako je posle dva gola prednosti strepeo za pobedu.

Crno-beli su prvo poluvreme dobili rezultatom 2:0, zatim su za osam minuta izgubili prednost, ali su u završnici postigli još dva gola i upisali tri boda.

"Jedna čudna utakmica, uradili smo najteže u fudbalu. Dali smo dva gola na strani, igrali odlično, mirno, bez problema, a onda smo ušli u frku i primili dva bezvezna gola. Onda smo uspeli ponovo da se vratimo u utakmicu, što je najbitnije uzeli tri važna boda. Ne smemo da imamo ovakve padove i uspone", rekao je posle utakmice trener Partizana Miroslav Đukić.

Golove za Partizan postigli su Ognjen Ožegović, Milan Mitrović, Đorđe Jovanović i Leandre Tavamba, dok su za Rad pogađali Igor Zonjić i Vule Vujačić.

Nakon deset odigranih utakmica Partizan zauzima drugo mesto na tabeli sa pet bodova manje u odnosu na Crvenu zvezdu, a prvu sledeću utakmicu crno-beli igraju u četvrtak protiv kijevskog Dinama u Ligi Evrope.