Đukić kombinovao, Zeta slavila

nedelja 18.06.2017.
20:16

Zeta je danas bila bolja od ekipa Partizana na pripremama na Zlatiboru rezultatom 1:0.

Partizan.rs/Miroslav Todorovic

Ekipa Partizana doživela je poraz na pripremnom meču na Zlatiboru protiv ekipe Zete danas, a rezultat je bio 1:0 u korist vicešampiona Crne Gore.

Miroslav Đukić je mešao karte, jedini fudbaler koji je odigrao svih 90 minuta bio je Lazar Ćirković, a nakon meča je strateg Partizana istakao da je veoma zadovoljan njegovim zalaganjem.

Utakmica je bila veoma tvrda, bez mnogo šansi, a jednu od retkih je iskoristio Adžović u 73. minutu i tako doneo pobedu Zeti.

Evo i postava Partizana na današnjem meču.

Partizan (1. poluvreme): Jovičić, Vulićević, Ćirković, Ostojić, Miletić, Everton, Jevtović, Đuričković, Mihajlović, Tawamba, Jovanović Đorđe.

Partizan (2. poluvreme): Stevanović Nemanja, Radin, Marjanović, Bošnjak, Subić, Nišić, Vujanić, Stevanović Alen, Kokir, Ilić, Đilas.