utorak 15.11.2016.
16:08

Momak od koga se mnogo očekuje u narednim godinama, ponovo je potvrdio svoj veliki potencijal.

partizan.rs/MiroslavTodorović

Posle nedavnog gola koji je postigao u prijateljskoj utakmici sa PAOK-om u Humskoj, talentovani napadač Partizana Đorđe Jovanović ponovo je skrenuo pažnju na sebe.

Golgeter koji se već odavno dokazao u omladinskoj konkurenciji, danas je još jednom zablistao na seniorskoj sceni, i to u utakmici koju je Partizan odigrao u Prijepolju, protiv domaćeg Polimlja.

Ekipu crno-belih je sa klupe vodio Andrija Delibašić, a od prvotimaca su nastupuli samo kapiten Saša Ilić, zatim Kosović i Bogosavac. Ostatak ekipe su popunili ''neki novi klinci'' od koji je pomenuti Jovanović imao glavnu ulogu.

Pred oko tri hiljade gledalaca, domaćin je poveo u 17. minutu golom Ćukovića, a na izjednačenje se čekalo do 35, kada je Jovanović postigao svoj prvi pogodak.

Rezultatom 1:1 ušlo se u drugo poluvreme, a od 59. do 64. minuta rešene su sve dileme oko pobednika.

Prvo je Jovanović još jednom savladao golmana domaćih, da bi pet minuta kasnije Ilić postavio ubedljivigh 3:1.

U samom finišu, Partizanov trijumf je još ubedljivijim učinio Cucin, u 85. minutu za konačnih 4:1.

Partizan je igrao u sledećem sastvu: Jovičić, Cucin, Bogosavac, Zlatović, Ćirković, Damnjanović, Kosović, Čermelj, Saša Ilić, Stefan Ilić, Đ. Jovanović.

Igrali su još: Trnić, S. Jovanović, Jović, Vlalukin, Islamović, Nović