Delije u euforiji, Donald dobio BRAZILSKI nadimak!

subota 09.09.2017.
19:45

Crvena zvezda već u prvom poluvremenu odradila veliki deo posla protiv domaćeg Javor Matisa, navijači oduševljeni igrom i prelepim golovima.

BETAPHOTO/FK CRVENA ZVEZDA/DS

Posle dvonedeljne pauze zbog obaveza nacionalnih timova, Crvena zvezda nastavlja sa sjajnim igrama ove sezone.

Ekipa Vladana Milojevića večeras gostuje Javor Matisu u Ivanjici i već posle prvog poluvremena vodi sa 2:0.

Na prvi gol se čekalo do 15. minuta, kada je dugo osporavani Brazilac Rikardinjo postigao evrogol sa tridesetak metara i pokazao zbog čega je letos doveden kao veliko pojačanje.

I drugi gol, koji je postigao kapiten Mičel Donald bio je prava majstorija. Visoki Holanđanin je u 26. minutu sjajno izveo slobodan udarac sa dvadesetak metara, nešto iskosa sa leve strane, golman Đogatović je bio nemoćan, a lopta je završila u gornjem levom uglu njegovog gola.

Do kraja prvog poluvremena, mogao je i Slavoljub Srnić da se upiše u strelce. Posle proigravanja od strane Krstičića, Srnić se na nekih petnaestak metara majstorski oslobodio svog čuvara, uputio oštar udarac, ali lopta je završila zamalo iznad prečke.

Naravno, Zvezdini navijači imaju mnogo razloga za zadovoljstvo, što i pokazuju u brojnim reakcijama na Tviteru.