nedelja 30.04.2017.
20:07

Tokom meča su se prilično nervirali zbog slabe igre Crvene zvezde, ali im je finiš meča popravio raspoloženje.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/MO

Pristalice Crvene zvezde na društvenim mrežama večeras su bile kritične prema svojim ljubimcima i treneru Božoviću posle prvog poluvremena, ali kad se pobedi, sve kritike se brzo zaborave.

Bilo je prilično burno večeras u duelu sa Vojvodinom koja je imala i nekoliko odličnih prilika rtokom prvog poluvremena, ali posle isključenja Nikole Antića, posao domaćima je bio olakšan.

Do kraja, Kagna iz penala u 82. i Plavšić u 90. minutu doneli su novu pobedu Zvezdi, rezultatom 2:0, a navijači beogradskih crveno-belih na društvenim mrežama već odbrojavaju do nove titule.

U prilogu su neki od njihovih najzanimljivijih komentara.