''Delije'' se nisu nadale OVAKVOM TANDEMU! (TVITOVI)

subota 22.10.2016.
15:47

U Subotici završeno prvo poluvreme današnjeg derbija, a Zvezda od 37. minuta vodi rezultatom 1:0. Kako su ''Delije'' komentarisale igru svog tima?

crvenazvezdafk.com

Zanimljiva utakmica igra se u Subotici, domaćin se hrabro suprotstavio favorizovanim gostima, mnogo prilika je propušteno na obe strane, a onda je na scenu stupio Zvezdin sve ubitačniji tandem Anđelković - Sikimić, koji kao i protiv Čukaričkog odlično funkcioniše.

Doduše, u tome im je nenamerno pomogao i fudbaler domaćih Radovanović, koji je u pokušaju da interveniše ispred Sikimića, postigao autogol u 37. minutu.

-- -- -- -- -- -- -- -- -- --
A u prilogu pogledajte vodeći gol Crvene zvezde, u režiji Dušana Anđelkovića, posle čijeg centaršuta ka Predragu Sikimiću je Radovanović postigao autogol.