''Delije'' oduševljene, već licitiraju koliko vredi Boaći!

četvrtak 03.08.2017.
19:47

Crvena zvezda odigrala odlično poluvreme u Pragu i još više se približila plasmanu u plej-of kvalifikacija za Ligu Evrope.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/MO

Gde je stala u Beogradu, Crvena zvezda je večeras nastavila i u Pragu protiv ponovo nemoćne Sparte.

Posle 2:0 na ''Rajku Mitiću'', Zvezda je prvo poluvreme revanša dobila sa 1:0, a prema prikazanoj igri zaslužila je i ubedljivije vođstvo.

Vodeći gol za crveno-bele je, kao i u Beogradu, postigao Ričmond Boaći, posle odličnog prodora Srnića po desnoj strani i još boljeg centaršuta.

Imao je Boaći u uvodnim minutima još dve odlične prilike, a u finišu prvog poluvremena i Branko Jovičić, koji je iskosa sa leve strane šutirao pored gola. Takođe, u poslednjim trenucima ovog dela igre, ni Kanga nije uspeo da savlada istrčalog Dubravku.

Navijači Crvene zvezde su oduševljeni igrom njihovog tima, oni mlađi priznaju da gotovo ne pamte kada su crveno-beli ovako dobro izgledali u evropskim mečevima, a ima i onih koji već licitiraju koliko posle sjajnih partija na startu nove sezone sada vredi najbolji strelac Zvezde Ričmond Boaći.

U prilogu su neke od njihovih reakcija tokom prvog poluvremena.