''Delije'' ODUŠEVLJENE: ''Tako se postaje šampion, tako se postaje veliki igrač, tako se pravi preokret!''

subota 26.11.2016.
17:09

Brojne reakcije navijača Crvene zvezde posle večerašnjeg čudesnog preokreta njihovog tima u Gornjem Milanovcu!

crvenazvezdafk.com

Na samo par minuta do kraja utakmice protiv Metalca, Crvena zvezda je bila ''na konopcima'', pred porazom, domaćin je imao veliku šansu i da uveća svoje vođstvo, a onda je Božovićev tim za samo dva minuta postigao dva gola i napravio potpuni preokret - 1:2!

Junak utakmice je 18-godišnji Luka Adžić, Zvezdin biser koji je za samo nekoliko minuta na terenu, od kada je zamenio Srđana Plavšića, potvrdio svoj pobednički, šampionski duh, nasleđen od oca, nekadašnjeg Zvezdinog asa.

To večeras ističu brojni navijači Zvezde u svojim komentarima, ali i prave poređenje ovog Zvezdinog sa jučerašnjim Partizanovim preokretom protiv Napretka...