Dača Pantić i drugovi osvojili ''Ćeletov memorijal''

utorak 09.09.2014.
10:53

Omladinska reprezentacija Srbije, pod vođstvom selektora Ivana Tomića i predvođena kapitenom Danilom Pantićem, osvojila je pobednički pehar na tradicionalnom Memorijalnom turniru ''Stevan-Ćele Vilotić'' u Subotici.

fss.rs
fss.rs

Ovo je bio 21. Memorijal ''Stevan Ćele Vilotić'', a omladinska reprezentacija Srbije ga je osvojila pobedom u finalu nad vršnjacima iz Izraela.

Prvo poluvreme pripalo je gostima, koji su ga rešili u svoju korist golom Hozeza u 31. minutu. Ipak, u nastavku su Tommićevi izabranici uspeli da naprave preokret i izbore se za šampionski pehar.

Na izjednačenje se čekalo do 69. minuta, kada je Grujić realizovao jedanaesterac za naš tim, a konačnih 2:1 postavio je Gajić u 82. minutu.

Srbija
je nastupila u sledećem sastavu: V. Milinković-Savić, Gajić, Stevanović, Jovanović, Brajović (od 46. minu Radonjić), Lukić (od 46. min Stojanović (od 65. min Desančić), Grujić (od 78. min Belić), Čudić (od 78. min Živković), Mihajlović (od 46. min Bogosavac), Pantić (od 65. min. Šaponjić), Jović.

U borbi za treće mesto, Ukrajina je pobedila Mađarsku sa 5:2.