Da li je Plavšić zaista simulirao penal?

subota 04.03.2017.
19:07

Majo Vujović je tako procenio, da li je bio u pravu?

Beta/BranislavBožić/Ev

Jedna od spornih situacija u prvom poluvremenu 153. večitog derbija bila je i ona iz 19. minuta, kada je u kaznenom prostoru Partizana došlo do kontakta Leonarda i Srđana Plavšića, ali je sudija Majo Vujović procenio da je u toj situaciji fudbaler Zvezde simulirao prekršaj za najstrožu kaznu.

Ipak, petnaest minuta kasnije Zvezda je povela golom Kange, posle još jedne problematične situacije.

33 Komentara

mmmm
Sunday, 05.03.2017
15:41

Klasican dzudo zahvat. Igrac trci unapred a protivnik koristi njegov pravac kretanja i silu i celom tezinom ruke naleze, to je vise nego dovoljno za penal.

Гроф Доктор фудбала
09:16

Није симулирао али судија је видео другачије и ту више нема шта да се прича.

Petar Radakovic
Saturday, 04.03.2017
22:27

Mrav nije simulirao,penal je bio potpuno cist.Ovaj sudija nije ni za drugu ligu.Zvezdin gol nije postojao opet sudija kriv.Jedino sto je Grof dobro rekao to je da Majomnece biti kriv ako gresi nego onak ko ga je delegirao.

Nemanja Vidiic No.1
22:17

Cist penal kao suza,sramota

ugaseni zivoti
22:06

Ovo je cist penal uleceo je Leonardo u njega.

X
21:35

Njegova glava pognuta na dole posle zutog govori da li je bio penal ili ne..

БОЖЕ, СПАСИ СРБИЈУ
14:18

Da znas da ovde nema ni govora o penalu, ali nisam bas siguran da li je bilo za zuti karton, to bi bilo neko solomonsko resenje.

X
18:56

Nije za zuti ali se smorio sto se bacio i zaradio karton..

CrVeNa ZvEzDa Bg
14:27

Sta su ti govorili gestovi Sase Ilica? Ukopan, pojeo nokte, jeli bio nezadovoljan sto nije igrao?

JZ4Ever
21:25

Ni govora o penal,ali nije ni za zuti karton.Dok je na drugoj strani faul u skoku nad Djurdjevicem jako diskutabilan

14:20

Nije ni to bio faul, bar ja mislim da nije, ali je zato bilo ruka Lukovica neposredno pre naseg gola, neki minut ranije samo kad je Tavamba bio blizu njega. Za ovo sam ipak pogresio kad sam napisao da je fifti-fifti situacija, ali je cinjenica i da njihov gol i verovatno nas nisu regularni.

Amar Zornic
21:18

Objektivno je imao sve elemente za penal

Azor Ahai 333
21:15

Jel ima negde povratka kralja ,onog realnog analiticara ,,sporna tacka,, i ,,crna rubrika,, ,,oko sokolovo,, i te neke redakcije da kaze nesto za ovo?naravno da je mogao da bude penal ali za zuti nije apsolutno !!!

Nikola Bizmark
21:11

Isto ko i ono u zvezdinom šesnaestercu nad partizanovim igračem,lakat u leđa i nijedno nije svirao penal,šta da se radi,jel to možda gore od gola iz auta koji ste dali?

20:32

Cist penal, jasno se vidi kako igrac Partizana ulazi u putanji Plavsicu, kontakt u predelu kuka. Svaki igrac bi pao pri ovakvom kontaktu, i mnogo jaci fizicki nego Plavsic.

Alex DeLarge
20:27

Ovo je jedna od onih situacija gde postoje svi elementi, ali je ipak bolje ne svirati... Zvezda je dala neregularan gol, pa mu opet dodje na 1:1...

Benz9
20:25

Nije za penal ali nije ni za žuti...

Poznavalac
20:11

Jeste,naravno..bacio se kao da je udaren maljem..Jeste da je bio blagi kontakt ali nedovoljan za penal..

SvetskiSampion
21:28

Poznavalac si kao i Marica. Penal je ali nema veze, toliko hvalisanja i nista niste pokazali.