Da li je Partizan oštećen?

sreda 05.08.2015.
21:09

Samo tri minuta trajalo je vođstvo Partizana u večerašnjem meču protiv Steaue...

Beta/BranislavBožić/Ds

Stefan Babović je Partizanu doneo prednost u osmom minutu, činilo se da će ovo biti partizanovo veče, ali su nas gosti iz Rumunije vrlo brzo vratili u realnost.

Samo tri minuta kasnije, brza akcija Steaue po desnoj strani, gde večeras ''duva promaja'' u Partizanovim redovima, skočio je štoper crno-belih Gregor Balažic, pritom je odgurnut, nije došao do lopte, koju je zatim prihvatio Muniru i poslao u mrežu Živka Živkovića - 1:1.

Snimak tog i ostalih pogodaka možete da vidite OVDE.

Steaua je u 33. minutu povela sa 2-1, da bi zatim Partizanu bio poništen i gol Valerija Božinova, zbog, čini se, opravdanog ofsajda.

Svoje viđenje dao je i bivši kapiten crno-belih Nenad Đorđević.