Da li je bio penal za Zvezdu?

nedelja 06.12.2015.
17:08

Fantastično prvo poluvreme derbi susreta 20. kola Superlige koji se igra na Banovom Brdu obeležila je i jedna sudijska odluka o kojoj može da se polemiše.

crvenazvezdafk.com

Fudbaleri Čukaričkog i Crvene zvezde priredili su navijačima na Banovom Brdu fantastično prvo poluvreme derbi susreta 20. kola Superlige.

Za 47 minuta palo je pet pogodaka i viđeno mnogo uzbuđenja u koja spada i jedna sudijska odluka o kojoj bi moglo da se diskutuje.

Crvena zvezda je vrlo brzo ušla u rezultatski zaostatak ali je do 20. minuta uspela da preokrene i povede sa 2:1.

Drugi pogodak za crveno-bele postigao je Luis Ibanjez u 20. minutu susreta i to posle udarca sa bele tačke.

Prekršaj nad Hugom Vieirom navodno je napravio Branislav Ostojić koji je kažnjen žutim kartonom. Pogledajte start i sami procenite da li je bilo prekršaja.