Crno-beli danas protiv Švajcaraca!

utorak 27.01.2015.
10:16

Fudbaleri Partizana danas će u Beleku imati drugu jaku proveru, posle startnog poraza od moskovskog Dinama.

Beta/AP Photo/Alastair Grant

Podsetimo, jesenji prvak Srbije je protiv Moskovljana doživeo ubedljiv poraz, rezultatom 4-1, pa je današnji meč sa švajcarskim Cirihom odlična prilika da se utisak popravi.

Doduše, ne može se reći da je ekipa Marka Nikolića protiv Dinama odigrala toliko loše kao što bi se iz konačnog rezultata moglo zaključiti, ali su slabosti u odbrambenoj liniji bile evidentne.

Za razliku od tog meča, kada su dve postave odigrale po poluvreme, šef stručnog štaba Partizana je najavio da će danas nekolicina igrača imati veću minutažu.

''Planiram da povećam minutažu, što će biti praksa i na narednim utakmicama'', poručio je Nikolić.

Utakmica između Partizana i Ciriha je na programu od 14 časova i 30 minuta.