Černišov: ''Zvezda igra moćan fudbal, ravan evropskom nivou!''

18:44
Izvor: Beta

Niz komplimenata na Zvezdinu adresu od trenera protivničke ekipe, posle današnjeg meča na Marakani.

Beta/DraganGojić/Ev

Posle današnjeg poraza u Beogradu (1:2), trener Spartaka Andrej Černišov rekao je da je gol primljen u drugom minutu poremetio njegovu ekipu, koja "nije izgledala loše" protiv "moćne Zvezde".

"Protiv ovakve ekipe nismo loše izgledali, a posebno naši mladi igrači. Znali smo da Zvezda igra moćan fudbal, ravan evropskom nivou.

Rano primljen gol nam je zasmetao, ali smo smirili igrače na poluvremenu i potom igrali bolje. Dali smo gol i imali još nekoliko šansi, ali je Zvezda pokazala klasu",