Čavrićevi golovi za Uroša Đurđevića!

utorak 13.10.2015.
18:26

Mlada reprezentacija Srbije na pragu je nove pobede u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo.

fss.rs
fss.rs

Posle ubedljivih trijumfa nad Litvanijom i Andorom, danas naši ''Orlići'' ponovo odmeravaju snage sa Litvancima, ovog puta u ulozi gostiju.

Prvo poluvreme obeležio je dvostruki strelac Aleksandar Čavrić, zahvaljujući kome je naš tim poveo sa ubedljivih 2-0.

Čavrić je Srbiju doveo u vođstvo u 19. minutu, a gol je proslavio pokazujući majicu sa porukom podrške Urošu Đurđeviću, napadaču ''Orlića'', koji se oporavlja od nedavne povrede.

Drugi gol je postigao u finišu prvog poluvremena, pa je za očekivati da Sivićevi ''Orlići'' i u nastavku odigraju na istom nivou i upišu treću uzastopnu pobedu u aktuelnim kvalifikacijama za EP.