Bura u Pazaru! Živković odvežen u hitnu, Sikimić dobio crveni karton!

nedelja 28.08.2016.
18:27

Letele su i stolice, navijači na zapadnoj tribini su baš iznervirani. Utakmica je prekinuta u 66. minutu!

crvenazvezdafk.com

Počelo je nakon duela golmana Živkovića i Sikimića, Živković je dobio udarac u glavu zbog čega je morao da napusti teren i odmah je odvežen, a onda je Sikimić dobio crveni karton.

Kadar nije bio za gledanje, bilo je veoma opasno po golmana Živkovića, iskreno se nadamo da je sa njim sve u redu.

Kasnije su počele da lete stolice ka klupi Crvene zvezde, utakmica je prekinuta trenutno.

Igrači Novog Pazara su na terenu, kasnije su se pridružili i igrači Crvene zvezde i utakmica je trebalo da se nastavi nakon deset minuta pauze.

Ipak, neko od navijača na istočnoj tribini je gađao pomoćnog sudiju Dalibora Đurđevića, prekid i dalje traje i veliko je pitanje hoće li se utakmica nastaviti.

Sudija Ilić pregovara sa žandarmerijom i čekamo konačnu odluku.

I konačno, nakon 15 minuta prekida, utakmica je nastavljena u 81. minutu.