21:13

Fudbaleri Partizana poraženi su u Staroj Zagori od strane bugarske ekipe Beroe koja je crno-bele ugostila u sklopu proslave 100 godina od osnivanja kluba.

beroe.bg
beroe.bg

Bugarski prvoligaš Beroe savladao je kombinovani sastav Partizana rezultatom 2:0 (1:0) u revijalnom susretu koji je odigran povodom sto godina od osnivanja kluba iz Stare Zagore.

Utakmici na stadionu "Beroe" prethodio je zabavni program, a sudija je označio početak u 19 časova i 16 minuta po lokalnom vremenu što je simbolično označavalo godinu u kojoj je osnovan bugarski klub.

Utakmica nije bila preterano interesantna a bugarski sastav je golove postigao u 41. i 73. minutu preko Eliaša da Silve i Ismaila Ise.

Beroe: Pirgov, Emin Ahmed, Ivanov, Penev, Milanov, Dinkov, Eliaš, Tom, Srmov, Andonov, Milisavljević

Partizan: Kljajić, Bandalovski, Stevanović Miladin, Milenković, Subić, Jevtović, Petrović, Kosović, Stevanović Alen, Božinov, Fofana

23:19

Opet ti realni....pa zsr odsustvo saranova gogue evertona brasanca jovanovica bogosavca ilica mihajlovica nije kombinovano?????

Legenda JSD
Wednesday, 18.05.2016
15:10

Sve sila od igraca. Bicete peti na kraju :D

odjava
22:42

trebao je tomic mnogo ranije da ubaci mlade igrace i da im kaze borite se a ne da pusti starije i da im kaze .. pa prikocite malo ipak smo im mi gosti..

El Diablo
00:31

Trebao je Tomic jos posle poraza od OFK Beograda da dobije otkaz.On je trener isto kao sto sam ja profesor matematike.

Legenda JSD
21:18

Neko sa Olimpijakosom iz Atine igra 2 2, a neko izgubi od Beroe iz Stare Zagore 2 0. Definitivno nismo ni priblizni,a kamoli isti.

23:29

Da li ti uopste cujes samog sebe?....mada naravno da nismo ni priblizni....jer se ne finansiramo iz drzavne kase tacnije s obzirom na odnos 1 prema 10 nije nam to osnov...po naseg trebnera se ne ide vladinim avionom....mi u 13 poslednjih gidina igramo 7 LE i 2 LS, mi imamo drugu po redu skolu fudbala u evropi..nemamo potrebe da igramo prijateljske evro utakmice (s prijatelsjkim klubovima) jer ih igramo pregrst godinama unazad protiv rivala koji nam ne daju gol nakon minut dva od naseg gola i koji ne paze da li cemo izgubiti pred nasim navijacima...a uz put kad i prijateljske igrate sa ludogorecom kao petim u bugarskoj (vi bez 4 al oni tad bez 5 igraca) i kad nema da spustaju gas izgubite 3 1....zato cuti biseru...sedi jedan