Budućnost poražena na Zlatiboru

četvrtak 29.06.2017.
23:42

Fudbaleri Budućnosti odigrali su u četvrtak prvu pripremnu utakmicu na Zlatiboru i pretrpeli poraz. Bolji od plavo-belih bio je ivanjički Javor.

Epa/Maciej Kulcznski

Šampion Crne Gore odigrao je danas prvu kontrolnu utakmicu u sklopu druge faze priprema za novu sezonu i mečeve sa Partizanom.

Budućnost je na Zlatiboru pretrpela poraz od ivanjičkog Javor Matisa koji je slavio rezultatom 1:0.

Trener podgoričke Budućnosti Dragan Kažić iskoristio je priliku da na teren pošalje dve različite postave koje su igrale po poluvreme.

Budućnost (1. poluvreme): Mijatović, Raspopović. Tučević, Mitrović, Simović, Hočko, Ristović, Camaj, Švojić, Đalović, Vlaisavljević;

U drugom su igrali: Dragojević, Milić, Kumburović, Tući, Roganović, Mirković, Pejaković, Terzić, Sekulić i Nikač.

Ekipa Budućnosti stigla je na Zlatibor 24. juna, a u danima koji slede nastaviće sa odigravanjem kontrolnih mečeva koji će strulnom štabu pomoći da do prve utakmice sa Partizanom odabere najboljih jedanaest.

Podsećamo da će šampion Srbije u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona ugostiti podgoričku Budućnost 11. jula od 20.45 u Humskoj.