''Brđani'' imali sjajnu šansu za 2:0, ali reagovao je linijski sudija...

utorak 09.05.2017.
17:05

Mogla je ekipa Čukarićkog da ozbiljno ugrozi Zvezdinu prednost iz prvog meča, da u 39. minutu nije dosuđen ''sumnjivi'' ofsajd...

Beta/FKČukarički/Ds

Preneli smo nešto ranije, Čukarički je prvo poluvreme današnjeg revanš meča polufinala Kupa Srbije dobio na Marakani sa 1:0, golom Ožegovića već posle četiri minuta igre, a prednost ''Brđana'' lako je mogla da bude duplirana u 39. minutu.

Tu situaciju možete da vidite u prilogu, situacija jedan na jedan sa golmanom Manojlovićem je prekinuta zbog ofsajd pozicije.

Usporeni snimak demantovao je linijskog sudiju, ili imate drugačije mišljenje?