Božović: "Ovo je dokaz da smo u sredu imali loš dan"

nedelja 06.12.2015.
18:12

Trener fudbalera Crvene zvezde Miodrag Božović rekao je posle ubedljive pobede nad Čukaričkim da je njegova ekipa time dokazala da je u sredu imala loš dan.

crvenazvezdafk.com

Fudbaleri Crvene zvezde deklasirali su Čukarički u okviru 20. kola Superlige Srbije i tako na najbolji mogući način obradovali navijače posle teškog poraza od Borca i eliminacije u ranoj fazi nacionalnog Kupa.

Nakon debakla na stadionu "Rajko Mitić" crveno-beli su danas slavili protiv Čukaričkog rezultatom 7:2, a trener Crvene zvezde Miodrag Božović rekao je da se pokazalo da je ekipa u sredu imala loš dan.

"Danas je bila izvanredna utakmica. Imali smo naspram sebe dobrog protivnika koji je ostao sa igračem manje. Mislim da smo ovim potvrdili da je poraz iz meča sa Borcem rezultat lošeg dana" kazao je Božović.

Lider na tabeli domaćeg šampionata do sada je ostvario 18 pobeda i 2 remija pa posle 20 takmičarskih kola ima 56 osvojenih bodova, 19 više u odnosu na drugoplasirani Borac.

12:35

A i sudija je normalno sudio malo za promenu, mozda je to cak malo bilo i na zvezdinu stetu, ali samo mozda.

Moja Zvezda i Srbija
Sunday, 06.12.2015
21:22

Grof pise novu Zvezdinu istoriju za pamcenje.

STRELAC
20:42

Samo ostro Grofe,vrati nama slavne dane i da upises najnoviji rekord,sa najvise tvojih pobeda,napred Zvezdo!!!!!!!!.

MozdaRealan
20:35

Potpuno zasluzena pobjeda. Penal je bio, crveni cist cak je bio i crveni za Matica jos u prvom poluvremenu. Jednostavno Ibanjez, Grujic, Donald, Katai, Srnic, Vieira pa i Plavsic na trenutke odskacu od ostalih u ovoj ligi jednostavno su za klasu bolji od svih ( mozda ne pojedinacno ali grupno sigurno su najbolji ). Odbrana je losa, golman katastrofa ostalo odlicno.

10:11

Za Matica ili za Stojkovica? Nije bio penal ako nije bio penal i za Cukaricki, a onda bi Lukovic morao da bude i iskljucen. Veoma jednostrano gledas...

15:04

Ne znam zasto i za Matica, citao sam o tome, ali ne znam da li sam to i video, ali i onaj start Stojkovica (pricam o onome kad je lako mogao da slomi nogu Srnica, jako nesmotreno sa njegove strane) je bio u prvom poluvremenu... P.S. Ipak ste vi bolje prosli jer Lune nije dobio ni zuti:-)

MozdaRealan
14:31

Matic je zasluzio crveni u prvom a Stojkovic u drugom poluvremenu samo sto ga je Stojkovic dobio. Kod 2 gola Cuke sudija je morao dati crveni Lukovicu i onda moze da bira ili da sudi penal ili prizna gol a on je samo priznao gol, ali i Zvezda je pre toga ostecena za crveni pa je mozda i to sudija gledao. U svakom slucaju zasluzena pobjeda.