''BOOOM''! Zvezdin ''plavi čuperak'' pocepao mrežu!

nedelja 02.10.2016.
17:47

Kakva golčina u Ivanjici, Mičel Donald kaznio sve promašaje domaćih. Na poluvremenu, 2:1 za Zvezdu!

Beta/BranislavBožić/Ev

U većem delu prvog poluvremena, ekipa Javor Matisa bila je opasniji, konkretniji rival na terenu, Jovan Đokić je propustio dve odlične prilike, a i Spremo je u uvodnim minutima meča morao bolje da reaguje.

Zvezda je sve to vreme delovala bezopasno, a onda se Mičel Donald ''naljutio'' i sa oko 25 metara ispalio ''projektil'' u mrežu domaćih. Golman Đogatović je samo pogledom ispratio put lopte u mrežu - 0:1!

A onda, još dva gola u samom finišu prvog poluvremena. Prvo je Karišik u 45. minutu izjednačio na asistenciju karišika, da bi bukvalno u poslednjim sekundama Predrag Sikimić iskoristio asistenciju Kange za 1:2 na poluvremenu!