Boaći se raspucao pred finale Kupa u Humskoj!

nedelja 21.05.2017.
19:48

Het-trik Boaćija protiv Nišlija! Plus jedna pogođena prečka, a sve to za prvih 60 minuta igre!

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/MO

Iako je sam finiš sezone, napadač Crvene zvezde Ričmond Boaći je u sve boljoj golgeterskoj formi.

Kako smo objavili nešto ranije, on je u 18. minutu meča protiv Radničkog na ''Rajku Mitiću'' doveo Zvezdu u vođstvo, deset minuta kasnije je imao stopostotnu priliku kada je prečka spasila gol gostiju, ali nije se dugo čekalo na još jedan njegov gol.

Tek što je počelo drugo poluvreme, u 48. minutu meča, rezervista Nemanja Milić je probio po desnoj strani, onda centrirao po zemlji za Boaćija koji koristi smušenost odbrane Nišlija i rutinski šalje loptu u Bajićevu mrežu - 2:0.

Tu se nije zaustavio, pa je već u 60. minutu upisao het-trik za vođstvco Zvezde od 3:0, a u međuvremenu je i Plavšić pogodio prečku!

Ovo je Bioaćijev 12. gol u prolećnom delu sezone za Zvezdu u Superligi.

S obzirom da je trka za titulu praktično rešena u korist Partizana, ovi Boaćijevi golovi mogu da poprave raspoloženje navijačima Zvezde uoči finala Kupa protiv crno-belih u Humskoj naredne subote.