Boaći je verovao i na 0:2: ''Džone, hajde da preokrenemo ovo!''

četvrtak 09.03.2017.
13:30
Izvor: Sportske.net, arena sport

Zanimljiv detalj mogao se čuti sa terena ''Karađorđa'', na startu drugog poluvremena utakmice između Vojvodine i Crvene zvezde.

Beta/BranislavBožić/Ev

U tim trenucima, Vojvodina je i dalje imala dva gola prednosti iz prvog poluvremena. Mnogi su već počeli da se bave prognozama i ko će naslediti Miodraga Božovića na klupi Zvezde, s obzirom na njegovu najavu pre meča, ali u drugom poluvremenu usledio je potpuni preokret.

Zvezda je od 0:2 stigla do 3:2, a jedan od onih koji je najviše verovao u takav rasplet bio je i napadač Zvezde Ričmond Boaći.

Naime, reporter ''Arene Sport'' sa terena otkrio je u TV prenosu početkom drugog poluvremena da je čuo jedan razgovor između Boaćija i Ruiza prilikom izlaska na teren u nastavku meča.

''Ono što je bilo interesantno i što sam mogao da čujem, bio je razgovor između Boaćija i Džona Ruiza. Boaći se obratio Ruizu i rekao: 'Džone, hajde da preokrenemo situaciju u drugom poluvremenu'. Očigledno, optimizam nije napustio Zvezdine fudbalere'', konstatovao je tada reporter ''Arene Sport''.

A posle svega što se dogodilo u drugh 45 minuta, ova puruka koju je Boaći uputio svom saigraču dodatno dobija na težini. Podsetimo, i on je bio jedan od strelaca u Zvezdinom preokretu, njegovim golom gosti su izjednačili na 2:2, da bi kasnije Puškarić autogolom postavio konačan rezultat.