'Blitz Krieg' u Elbasanu - Tišina koja prija srpskim ušima!

četvrtak 08.10.2015.
22:51

Dugo je Srbija čekala da "Orlovi" dobiju takmičarsku utakmicu u gostima a izabranici Radovana Ćurčića priredili su nam užitak koji ćemo dugo pamtiti.

BETA/AP Photo/Hektor Pustina

Treći put nakon što je kormilo reprezentacije Srbije napustio Radomir Antić "Orlovi" su uspeli da dobiju takmičarsku utakmicu na gostujućem terenu i to na najvrelijem mogućem.

Reprezentacija Srbije savladala je Albaniju sa 2:0 u Elbasanu i to golovima koje su Aleksandar Kolarov i Adem Ljajić postigli u smiraj meča koji je okarakterisan kao "duel stoleća".

Srbija je tokom većeg dela susreta bila bolji rival, gol joj je bio poništen tokom prvog dela igre, ali su prvotimci Mančester Sitija i Intera u 90. i 93. minutu uspeli da utišaju Elbasan.

Pravi "Blitz Krieg" Srbija je izvela od 90. do 94. minuta i ostavila Albance u čudu!

Албанија - Србија 0:1 90' Александар Коларов!!!

Posted by Супер Лига on четвртак 8. октобар 2015.

Албанија - Србија 0:2 93' Адем Љајић!!!