Bekvalac: ''Sudija mi potvrdio - bilo je igranja rukom''

nedelja 21.09.2014.
18:18

Posle meča sa Partizanom i poraza njegovog tima, trener Radničkog Dragoljub Bekvalac je prokomentarisao i situaciju kod drugog gola crno-belih, kada je klupa Radničkog žestoko protestovala.

fkradnicki.com

Naravno, kada se utakmica izgubi sa 3-0, teško je tražiti krivca u sudiji, pa ni treneru Radničkog to nije bila namera.

Iskusni stručnjak je čestitao Partizanu na pobedi, rekao da je njegov tim prerano primio dva gola i da posle toga povratka za njih nije bilo.

''Olako smi primili prva dva gola, posle naših grešaka, a teško je igrati sa Partizanom. Uspeli smo, ipak, da budemo oko 40 minuta ravnopravni, a treći gol je posledica zamora. Partizan je pokazao da je prava ekipa, da mi treba još mnogo da radimo da bismo bili takvi", istakao je Bekvalac i Partizanu poželeo sreću u nastavku takmičenja u Ligi Evrope.

A na pitanje novinara ''Arene Sport'', da objasni zbog čega je bilo protesta posle drugog gola Partizana, Bekvalac je potvrdio da je razlog bilo Pantićevo igranje rukom.

''Videlo se da je bilo igranja rukom i sudija mi je u kasnijem razgovoru potvrdio da je i on sam to video, ali...'', dodao je Bekvalac.