Bataka pitali da li je Đurđević napravio prekršaj pre gola - Da li ste očekivali OVAKAV odgovor?

sreda 10.05.2017.
21:54
Izvor: Sportske.net, Beta

U duhu fer pleja...

Beta/Dragan Gojić/Ds

Trener Vojvodine Radoslav Batak rekao je da je njegova ekipa igrala bolje u drugom poluvremenu, ali da nije uspela da iskoristi šanse.

"Primili smo gol pred kraj prvog poluvremena, da je ostalo 0:0... U drugom poluvremenu smo napadali, ali nismo uspeli da iskoristimo nekoliko šansi. Ubacili smo dva napadača, jače od ovog nije moglo.

Taj gol je odredio tok utakmice. Mi smo drugo poluvreme napadali, mislim da smo drugo poluvreme bili bolji"
,
naveo je on.

Upitan da li je napadač Partizana Uroš Đurđević napravio prekršaj pre gola, Batak nije želeo da komentariše.

"Ne bih komentarisao, sudije su bile na terenu. Fantastičan gol", rekao je Batak.

13 Komentara

Bato C.
Thursday, 11.05.2017
10:29
Mirkolinjo
06:03

Radoslav Batak je gospodin!!!nsrecno Vojvodini u sledecoj sezoni sa njim,a crno beli da nastave da pobedjuju do kraja i da osvoje oba pahara!

ludak
00:09

jack! tsar! neko cita potvrdu, a neko ironiju...

svojnasvome
Wednesday, 10.05.2017
23:53

Sve ok...al da su napadali stvarali sanse i blili bolji u drugom je stvarno nesto nestvarno.....prosto ne znam na kojoj je utakmici on bio...partizan u drugom imao nekoliko zicera da su mogli da ih napune dok vojvodina jednu polupriliku nije stvorila...i onda tako nesto reci......neverovatno

Man united
08:39

Pa, i jesu napadali u drugom poluvremenu. Skroz su se otvorili, prakticno VA BANK. Nisu stvorili mnogo sansi zato sto je Partizan igrao zatvorenije, tako da nije bilo mnogo prostora. Dok je Partizan to obilato koristio za kontra napade.

23:13

Mislim da je ovo bio penal za zvezdu. Mažić tako sudi, kad drugi igraju dozvoljava ovakve kontakte kao sasvim normalne ali ako protiv zvezde to je penal i ne samo to čak i ako dresom dodirnete zvezdin dres kao npr. Stanković Mrđin.

22:06

Da, ali isto tako je rekao i da su oni bili bolji u drugom poluvremenu, a to bi bilo jako tuzno da nije smesno...

napred Panktizan!
23:01

Verovatno je mislio da su bili bolji u drugom nego u prvom poluvremenu. Ako ne, onda je on gledao neku drugu utakmicu.

07:35

Ne, rekao je da smo mi bili bolji u prvom, a oni u drugom. Zamisli:-D

MilošPB
22:00
paok
23:24

Kukajte malo, jel ti krivo sto necete nista osvojiti. Kakav vam je bio obraz kada ste onako dobili Napredak i Vosu. Pa pogledaj nasu igru danas i vasu od juce ili subote. Trenutno ste katastrofa hteo da priznas ili ne.

Dado35
10:46

27.5😂😂😂

Dario Bubic
09:35

vodja namjestio prvenstvo utisali su i povici vucicu pederu. sta li se to preko noci desilo