Bačka ukrotila Lalatovićeve "Brđane"

sreda 25.01.2017.
20:35

Fudbaleri Čukaričkog pretrpeli su u sredu prvi poraz u sklopu priprema za prolećni deo sezone. Bolji od "Brđana" bili su fudbaleri Bačke iz Bačke Palanke.

Beta/BranislavBožić/Ds

Superligaš sa Banovog Brda odigrao je u sredu treću kontrolnu utakmicu u sklopu priprema za prolećni deo sezone i doživeo prvi poraz.

Nakon ubedljivih pobeda nad ČSK Čelarevom (5:0) i BASK-om (9:0) izabranici Nenada Lalatovića su doživeli poraz u duelu sa Bačkom iz Bačke Palanke.

Bačka je slavila rezultatom 3:2 (2:2) u meču koji je odigran na terenu Fudbalskog saveza Beograda na Adi Cigalniji.

Gosti su u prvih dvadeset minuta igre stigli do dva gola prednosti, pošto je Damir Čeković u 15. i 19. minutu pogodio mrežu Čukaričkog.

Do odlaska na odmor "Brđani" sižu do izjednačenja golovima Nemanje Obradovića i Marka Docića, a konačan rezultat meča postavljen je u 60. minutu posle autogola Đorđa Đurića.

Za dva dana ekipa Nenada Lalatovića odlazi put Kipra gde će obaviti drugi deo priprema za prolećni deo sezone, a tamo će odigrati još nekoliko kontrolnih utakmica.