Anđelković objasnio svoju reakciju kod Klasenovog gola

Autor: Beta Beta
četvrtak 17.08.2017.
22:17
Izvor: Beta

Kapiten Crvene zvezde objasnio svoju reakciju kod drugog gola Krasnodara na početku drugog poluvremena.

crvenazvezdafk.com

Kapiten fudbalera Crvene zvezde Dušan Anđelković ocenio je posle večerašnjeg poraza 3:2 od Krasnodara da crveno-beli imaju šansu u revanšu za sedam dana u Beogradu.

"Imamo aktivan rezultat i sedam dana da se pripremimo za revanš. Nismo želeli poraz, ali možemo da nadoknadimo rezultat. Krasnodar je opasna ekipa, ali pokazali smo da možemo da se nosimo sa njima i imaćemo našu šansu u Beogradu", rekao je Anđelković novinarima posle utakmice.

Zvezda je izgubila od Krasnodara sa 3:2 u prvoj utakmici baraža za ulaz u grupnu fazu Lige Evropa. Revanš će se igrati sledećeg četvrtka u Beogradu.

Anđelković je kod drugog gola loše pokrio Viktora Klaesona, koji je uhvatio volej nakon centaršuta Kristijana Ramiresa sa levog boka.

"Suzio sam prostor sa ostalim igračima, kao što se i radi, nisam mogao da stojim široko pored njega. Odmah sam se okrenuo, ali je on uhvatio volej i dobro šutirao", pojasno je Anđelković.

"Pokazali smo da možemo da ih ugrozimo, mogli smo da postignemo još neki gol, borili smo se stvarno 200 odsto, jer nije lako da se nosite se takvom ekipom. Ništa nije gotovo, čeka nas drugo poluvreme u Beogradu", dodao je on.

Andjelković je u 78. minutu izašao iz igre, a novinarama je rekao da je to bilo zbog grča.

"Ne bi bilo dobro zbog tima da smo rizikovali da igram do kraja u takvom stanju", kratko je rekao Andjelković.