sreda 14.12.2016.
16:35

Levi bek Zvezde je poravnao rezultat u Surdulici sa 'kreča'.

Beta/BranislavBožić/Ds

Iako deluje da je bilo više elemenata za penal u trećem minutu nego kada je Plavišić pao u polovinom prvog poluvremena u šesnaestercu domaćina, arbitar Grujić je dosudio najstožu kaznu u ovom dugom slučaju.

Odgovornost je preuzeo Dušan Anđelković, golman Radnika Čančarević ga je pročitao, bio na lopti, ali je ona ipak od stative završila u njegovoj mreži.

U prilogu pogledajte i prekršaj zbog kog je dosuđen penal, kao i Anđelkovićev gol za 1:1.

Inače, posle ovog penala isključen je trener Radnika i bivši trener crveno-belih Milorad Kosanović.

Kako je Stefan Nikolić doveo Surduličane u vođstvo posle kiksa Stojanovića, kao i sporean detalj sa početka utakmice pogledajte OVDE.