Adžić: "Božović može da računa na omladince"

četvrtak 21.01.2016.
15:48
Izvor: Sportske.net, crvenazvezdafk.com

Omladinci Crvene zvezde dobili su priliku da se dokažu u prvom timu tokom priprema u Sloveniji, a Luka Adžić poručuje da šef struke može da računa na njih kada počne drugi deo sezone.

crvenazvezdafk.com

Fudbaleri Crvene zvezde u sredu su odigrali prvu kontrolnu utakmicu u sklopu priprema za prolećni deo sezone, a trener Miodrag Božović iskoristio je drugo poluvreme duela sa Ankaranom da na delu vidi omladince.

Vezista Luka Adžić odigrao je kompletno drugo poluvreme utakmice koju je Crvena zvezda dobila rezultatom 3:0.

"Mi omladinci smo na startu priprema dobili šansu da se pokažemo, odigrali smo celo poluvreme protiv ne toliko kvalitetnog protivnika, Ankarana. Mislim da smo bili dobri i da smo pokazali šefu da može da računa na nas" kaže Adžić.

Ovo nije prvi put da Božović daje šansu mladim igračima pošto je većina već putovala sa prvim timom u Razgrad na prijateljski meč sa Ludogorecom.

Juče niko od omladinaca nije uspeo da se istakne golom ali to neće pokolebati Zvezdine dečake da nastave sa napornim radom.

"Zadovoljan sam svojom igrom ali znam da mogu još bolje. Mogao sam da postignem jedan ili dva gola i jednom da asistiram, ali sam ubeđen da će i to u narednom periodu doći na svoje" dodao je Adžić.

Crveno-beli nastavljaju pripreme u Sloveniji a naredni rival biće im ekipa Kopra.