LE - Mitrović asistirao za prolaz Genta u poslednjim sekundama utakmice!

četvrtak 08.12.2016.
22:21

Fudbalerima belgijskog Genta je bio potreban trijumf protiv turskog Konjaspora za prolazak u narednu fazu takmičenja u Ligi Evrope.

screenshot - twitter.com

Braga je uprkos ubedljivom porazu od Šahtjora (4:2) bila na drugom mestu grupe H, jer u Turskoj u susretu Konjaspora i Genta nije bilo golova.

Igrao se 94. minut, kada je srpski reprezentativac Stefan Mitrović poslao jednu dubinsku loptu ka svom napadaču Kalifi Kulibaliju.

Napadač iz Malija je odlično prihvatio pas, odmah se okrenuo, raspalio po lopti i zatresao mrežu turskog tima!

Usledilo je slavlje gostiju, tim golom Gent je došao do osam bodova u grupi H, te su tako i preskočili Bragu koja je nakon poraza od Šahtjora ostala na šest.

U nastavku pogledajte sjajan pogodak Kulibalija, koji je odveo Gent u narednu fazu takmičenja u Ligi Evrope.