Kandidat za Puškaša? Nestvaran gol sinoć postignut u Kolumbiji!

ponedeljak 24.04.2017.
19:37

Ovom momku će na ovakvoj majstoriji pozavideti i najveći svetski asovi.

EPA/GUSTAVO AMADOR

U 14. kolu kolumbijske Aperture, Independijente iz Medeljina ugostio je Tolimu, a domaća ekipa slavila je sa 3:2.

Gosti su poveli u 16. minutu, a deset minuta kasnije, domaćin je poravnao, čitav stadion je zanemeo nakon neverovatnog prodora i golčine krilnog fudbalera Independijentea Huana Davida Valensije.

Sve je počelo nestvarnim prijemom, Valensija je prebacio loptu preko svog čuvara, onda je kao na skijama provozao slalom kroz odbranu Tolime, da bi sve krunisao hirurški preciznim i snažnim udarcem u dalji ugao, golman gostiju je mogao bolje da interveniše, ali se ni on verovatno nije nadao ovakvom šutu fudbalera ekipe iz Medeljina.

Pomenutu majstoriju, o kojoj će se neko vreme pričati i van Kolumbije, pogledajte u nastavku.