Furiozni Aleksandar Mitrović, Anderleht u finalu!

četvrtak 12.02.2015.
21:09

Pogledajte način na koji je Aleksandar Mitrović postigao gol protiv Genta u kupu Belgije! Bio je ovo drugi gol za Anderleht koji je nakon ovog gola povećao prednost na 2:0, a srpski reprezentativac je iskoristio grešku gostujuće odbrane.

Beta/AP Photo/Frank Augstein

Aleksandar Mitrović sa svojim Anderlehtom nastavlja sa dobrim partijama u Belgiji.

Igrana je druga utakmica polufinala kupa ove države, a Anderleht je zabeležio još jednu pobedu. Nakon prve utakmice koja je završena rezultatom 2:0 u korist ekipe našeg napadača, u drugoj je Anderleht bio još ubedljiviji za ukupnih 5:0.

U ovoj pobedi od 3:0 golove su postigli Defur, Mitrović i Tilemans iz penala.

Naš reprezentativac igrao je koliko je bilo potrebno njegovoj ekipi, izveden je van terena kada je pobednik ovog dvomeča već bio poznat, na poluvremenu današnjeg meča.

Za ekipu Genta od 60. minuta igrao je Marko Poletanović, pridošlica iz Vojvodine, dok Uroš Vitas nije igrao, već je gledao novi poraz svog tima sa klupe.

U finalu kupa Belgije sastaće se dve trenutno najjače ekipe u ovoj državi, Anderleht i Klub Briž.

Evo kako su njegov gol Aleksandra Mitrovića prokomentarisali na zvaničnom tviter profilu Anderlehta.