subota 18.02.2017.
21:40

Izdvajamo tri komada, od svakog zastaje dah...

Beta/AP Photo/Kirsty Wigglesworth

Jeni N'Gbakoto je tri minuta pošto je ušao u igru sa klupe za rezerve poslao pravi projektil iz slodobnjaka na 'Sent Endrujsu' u Birmingemu, gde je njegov Kvins Park Rendžers slavio sa ubedljivih 4:1.

Majkl Najtli je posle desetak minuta igre u drugom poluvremenu majstorski vratio prednost Bartonu protiv Noriča, koja je sačuvana do kraja utakmice (2:1).

A šta tek reži za 'makazice' napadača Šefild Venzdija Fernanda Forestijerija na 'Siti Granudu' u Notingemu. Ova golčina je "Sovama" otvorila vrata trijumfa, do kraja su "Šumari" samo uspeli da ublaže poraz - 1:2. Golman reprezentacije Srbije Vladimir Stojković je novi poraz svog tima odgledao sa klupe. Obratite pažnju i kako je Argentinac proslavio svoj gol