Danko Lazović iz slobodnjaka sa 30 metara!

Autor: Dragan Milosavljević
ponedeljak 04.05.2015.
13:30

Lep gol je postigao bivši igrač Partizana Danko Lazović u meču druge kineske lige.

Beta/BranislavBožić/Ev

Danko je iz redova "crno-belih" prešao u redove kineskog Pekinga koji se takmiči u drugoj ligi Kine.

Na meču protiv Lijanšenga koji je Peking igrao u gostima, nije bilo pobednika. Bilo je 3-3.

Domaći su 3 puta vodili a gosti tri puta stizali do izjednačenja. Ono što je posebno zanimljivo je činjenica da je 5 golova postignuto u poslednjih 14 minuta meča.

Kada su gosti prvi put došli do izjednačenja, mrežu domaćih je pogodio Danko Lazović. Igrao se 76. minut kada je bivši igrač Zenita i PSV-a pogodio iz slobodnjaka sa nekih 30-ak metara.