subota 24.06.2017.
17:58

Zvanično najbolji fudbaler na svetu je danas u Sankt Petersburgu nastavio svoju strašnu golgetersku seriju.

Beta/AP Photo/Marcio Jose Sanchez

Kristijano Ronaldo je u 33. minutu utakmice trećeg gola grupe A na Kupu Konfederacija u Rusiji doveo Portugaliju u prednost protiv Novog Zelanda sa 'kreča', što je njegov 56 gol u ovoj sezoni računajući klub i reprezentaciju.

Za ovaj golgeterski podvig trebalo mu je 56 utakmica.

Aktuelni prvak Evrope je do odlaska na odmor postigao još jedan gol, Bernardo Silva je krunisao dobru akciju i pogodio za 2:0 iz neposredne blizine, pa su Portugalci širom otvorili vrata polufinala.

U isto vreme u Kazanju, posle 45 minuta igre između Rusije iMeksika rezultat je 1:1.

18 Komentara

_mladen_
Sunday, 25.06.2017
12:08

Citam ove komentare i mene zanima koliko vas navija za Real ili Barselonu? Mislim za klub, a ne za Mesija ili Ronalda.

Ghost Rider
Thursday, 29.06.2017
20:47

Најбољи коментар који прочитах у последње вријеме.

_mladen_
21:45

Hvala. gledam komentare vezane za Barsu i Real, najvise ovih klinaca koji se raspravljaju ko je bolji, Mesi ili Ronaldo. Pa se pitam kad oni odu u penziju da li ce neko navijati za ove klubove.

Don Andres
09:04

nisam siguran za messijeve brojke ali znam da on ima vise od gola po mecu.. pored toga sto je messijeva igra svjetlosnim godinama ispred ronaldove, sije ga i u statistici

19:41

Grad se zove ''Petrovgrad''. Budimo Srbi.

AfricaLofS
19:28

Sa ovim golom je postavio novi rekord. Postigao je 60. gol za Portugal na medjunarodnim takmicenjima. To niti jednom fudbaleru iz Evrope nije uspelo. Deli ga samo 10 golova od velikog Ferenca Puskasa. A Ferenc Puskas je jedini fudbaler koji se na listi strelaca nalazi ispred njega. Podvig za svako postovanje.

S-I-M-K-E_
19:27

Ovo je nepravda,pogledajte sa kakvim reprezentacijama je Portugal u grupi...Nadavao se Roni golova ni kriv ni duzan.