17:13

Arsenal je poveo protiv Mančester junajteda nakon samo 7 minuta igre sa 2:0.

Beta/AP Photo/Alastair Grant

Sjajna igra Arsenala na samom startu meča protiv Mančester junajteda.

Prvo je nakon asistencije Ozila Aleksis Sančez petom savladao Davida De Heu, bila je to prava genijalnost napadača Arsenala, da bi samo minut nakon toga Arsenal već vodio sa 2:0 pošto je i Mesut Ozil na asistenciju Tea Volkota pogodio mrežu golmana Mančester junajteda.

Golove pogledajte OVDE.

21 Komentara

Igors Stepanovs
Sunday, 04.10.2015
18:02

I posle mi Realan tip kaze kako je Smoling ok a Koscelni rupa...

17:38

Arsenal se hoce revansirat za onaj poraz od 8-2.

Sasa1988
18:01

Pa ako ovako nastave u drugom poluvremenu, ne gine Junajtedu petardica najmanje. A onaj Sancez nije normalan. Kako djecko igra nevijerovatno.

Lord Bobinho Rulz
17:33

Aleksis je zverina!

Nemanja Radulovic
17:33

ovo je sasvim normalno navijam za m.utd u premier ligi ali ni jednu utakmicu nisu pokazali neku klasu sve nesto na silu mora to mnogo bolje da bi se uzela titula.

S-I-M-K-E_
18:02

Ti nisi normalan ako mislis da Junajted moze osvojiti titulu.

22:58

Kad je Celzi uzeo Ligu Sampiona 2012te isto su tako pricali posle grupe da je nemoguce tako da u fudbalu je sve moguce.