Jagodina vesti

Krunić:
Krunić: "Da smo prvi postigli gol..."

Beta - nedelja, 01.03.2015 19:26

Trener Jagodine Simo Krunić čestitao je Zvezdi na zasluženoj pobedi i istakao da bi tok utakmice bio drugačiji da su njegovi igrači postigli gol iz prilika koje su stvorili u prvih 15 minuta.

Detaljnije Podeli:
JSL - Jagodina vs Crvena zvezda 2-3 (KRAJ)

Sportske.net - nedelja, 01.03.2015 14:55

Činilo se posle prvog poluvremena da je Zvezda na pragu pobede u Jagodini, ali drugo poluvreme donelo preokret domaćih, uz promašen penal Džošue Parkera. Ali, onda je na scenu stupio Luka Jović - 2:3!

Hoće li Zvezda iskoristiti drugu šansu? (15:00h)

Sportske.net - nedelja, 01.03.2015 10:35

Posle drugog uzastopnog kiksa vodećeg Partizana, fudbaleri Crvene zvezde imaju novu priliku da smanje zaostatak za ''večitim rivalom'', ali i da se vrate na drugo mesto na tabeli, pošto su ih preskočili i Čukarički i Vojvodina. Ali, i Jagodinci imaju svoje ambicije...

JSL - Partizanov 'merak', derbi u Jagodini

Beta - subota, 28.02.2015 10:10

Utakmicama 17. kola za vikend se nastavlja takmičenje u fudbalskoj Super ligi Srbije.

FSS 'skratio' Superligu!

Beta - petak, 27.02.2015 23:56

Fudbalski savez Srbije doneo je odluku da Superliga traje do 24. maja, nedelju dana kraće nego što je prvobitno bilo planirano.

Krunić:
Krunić: "Praznik fudbala!"

Beta - petak, 27.02.2015 14:52

Trener fudbalera Jagodine Simo Krunić rekao je danas da je Crvena zvezda favorit u predstojećem meču u Super ligi, ali da će njegova ekipa učiniti sve da dodje do povoljnog rezultata.

Zvezda -
Zvezda - "Ćuretina" vazda slatka

Sportske.net - četvrtak, 26.02.2015 18:27

Aktuelni šampion Srbije nalazi se u nezavidnom položaju kada je borba za titulu u pitanju ali ako negde Zvezda sa lakoćom osvaja bodove onda je to Jagodine. Crveno-beli "beru" bodove pod Đurđevim brdom a u nedelju ih očekuje novog gostovanje Jagodini.

Malaga želi supertalenta iz Jagodine!

Sportske.net, fkjagodina.org.rs - sreda, 25.02.2015 11:20

Španska Malaga ozbiljno je zainteresovana za jednog od najtalentovanijih igrača Jagodine, koji je već na probi u Španiji.

"Delije", idete li u Jagodinu?

Sportske.net - utorak, 24.02.2015 17:55

Navijači Crvene zvezde ostali su razočarani nakon remija aktuelnog šampiona u Nišu a već za vikend je na redu nova fudbalska poslastica u Jagodini. Domaćin derbija 17. kola odredio je cene karata i saopštio dinamiku po kojoj će biti prodavane.

UEFA fer-plej rangiranje - Šta donosi i gde je Srbija?

Sportske.net - ponedeljak, 23.02.2015 17:57

Fer-plej lista koju procenjuje UEFA može doneti ekipama mesto u Ligi Evrope. Gde je Srbija?

JSL - Praznik u Kragujevcu, goleada u Lučanima!

Sportske.net - subota, 21.02.2015 15:37

Utakmicama 16. kola JSL nastavljeno je takmičenje u domaćem fudbalskom šampionatu a prvih šest mečeva igrano je od 13.30 časova. Vest dana je trijumf Radničkog 1923 na domaćem terenu i goleada viđena u Lučanima gde je slavila Jagodina.

J(e)S(te) L(i) spremni?

Beta - subota, 21.02.2015 09:15

Zimska pauza je završena, najbolje što imamo od fudbala se nastavlja!

Krunić:
Krunić: "Svaki početak je težak"

Beta - četvrtak, 19.02.2015 13:30

Trener fudbalera Jagodine Simo Krunić izjavio je da će prvi prolećni duel u Lučanima biti veoma težak za njegov tim koji je pred sam nastavak takmičenja napustio Ivan Cvetković.