Rusi poklekli na 'La Lušu'

Sportske.net
petak 07.06.2013.
0

Portugal naneo prvi poraz Rusiji u kvalifikacijama za Mundijal i zaseo na čelo grupe F.

CSKA šampion VTB lige

0

Košarkaši CSKA odbranili su titulu u VTB ligi pobedom nad Lokomotivom iz Kubana u četvrtom meču finalne serije plej-ofa.

Slovenija slavila na Islandu

0

Reprezentativci Slovenije vraćaju se u igru za plasman na Mundijal posle velike pobede u gostima na Islandu rezultatom 4:2.

Mihajlović: "Plaćamo danak neiskustvu"

Sportske.net, fss.rs
0

Selektor reprezentacije Srbije Siniša Mihajlović ponovo je lamentirao nakon novog poraza "Orlova" u kvalifikacijama za SP, istakvši da je njegov tim zaslužio više od onoga što ima i da je ponovo platio danak neiskustvu.

Novi remi "Orlića"

0

Mlada reprezentacija Srbije remizirala je u duelu sa vršnjacima iz Grčke u okviru prijateljske utakmice igrane u Atini.

'Pod Goricom' pljusnulo i iz mrvog ugla

0

Artem Fedetski postigao je treći gol za Ukrajinu u 85. minutu protiv Crne Gore iz gotovo nemoguće pozicije. Gol ide na dušu i golmanu Božoviću, ali je u svakom slučaju potez koji se ne viđa često na fudbalskim terenima.

Baloteli pocrveneo u Pragu, mreže mirovale

0

Češka i Italija podelile bodove u okviru grupe B, strelci se uspavali, najznačajniji momenat meča crveni karton Marija Balotelija u 72. minutu. Grci 'minimalcem' nose tri boda iz ukrajine.

"Panceri" ne igraju a dobijaju

0

Reprezentacija Švedske poražena je u Beču čime je zakomlikovana situacija u grupi "C", a neuspeh "Vikinga" u Autriji umela je da iskoristi i Republika Irska. Najveći profiter Nemačka.

Simonović: ''Neki su na kraju jedva trčali...''

Beta
0

Najbolji pojedinac u ekipi Crvene zvezde u drugoj utakmici finala plej-ofa istakao da je njegovu ekipu stigao umor u finišu i da su čak neki njegovi saigrači jedva izdržali na nogama finiš meča!?

Bertans: ''Svi smo junaci!''

Beta
0

Ključni čovek Partizanovog preokreta u drugom poluvremenu druge utakmice finala plej-ofa ne želi da sebi pripiše najveće zasluge za novi trijumf.

Ukrajina unakazila Crnu Goru

0

U drugom poluvremenu Ukrajnici postigli četiri gola 'Pod Goricom' i u velikom stilu se vratili u trku za plasman na Mundijal. Crna Gora meč završil s devetoricom, Ukrajinci s desetoricom.

'Delije' stolicama na igrače Partizana!

Sportske.net, telegraf.rs
0

Po završetku druge finalne utakmice košarkaškog plej-ofa, deo pristalica Crvene zvezde gađao stolicama igrače Partizana koji su napuštali parket.

Brazil, meni ne treba Brazil...

0

Reprezentacija Srbije oprostila se od plasmana na Svetsko prvenstvo porazom od Belgije na stadionu "Kralj Boduen" u Briselu.

Radonjić o ''padu koncentracije''

Beta
0

Posle novog poraza od Partizana u finalu plej-ofa, trener Crvene zvezde ocenio da je njegov tim propustio priliku da u prvom poluvremenu stekne i ubedljivije vođstvo, kao i da je Partizan u finišu kaznio pad koncentracije njegovih igrača.

Vujošević: ''Ko kaže da Partizan nema ozbiljnog rivala?''

Beta
0

Trener Partizana svojim izjavama ni ovoga puta neće ostaviti nikoga ravnodušnim. Posle novog trijumfa njegovog tima, Vujošević govorio i o ''najavljenoj sudijskoj krađi'', ali i uputio kritiku pojedinim medijima da žele odnose dva kluba da dovedu do usija

Škoti šokirali Hrvate na 'Maksimiru'!

0

Golom Roberta Snodgrasa u 26. minutu Škotska odnosi sva tri boda iz Zagreba i ostavlja našeg zapadnog suseda u neverici.

Tores: "Nismo se zasitili"

0

Uoči Kupa Konfederacija napadač Čelsija izjavio da ova generacija reprezentacije Španije želi da osvoji sve što se može osvojiti.

Nikolić: "Dokazaću da Voša nije ukleta"

Beta
0

Novopečeni trener Vojvodine Marko Nikolić poručio je da ne veruje kako je superligaš iz Novoga Sada "uklet" i da je došao na klupu Voše da dokaže koliko vredi taj tim.

Lučić: ''Pravo finale, pravi derbi!''

Sportske.net, kkpartizan.rs
0

Kapiten Partizana, osim ishodom druge finalne utakmice plej-ofa, zadovoljan i sadržajem igre. I pored vođstva od 2:0 u pobedama, Lučić i dalje oprezan.