Inter konačno "dobio" penal, ali ne vredi

Sportske.net
subota 05.04.2014.
0

Verovali ili ne, 'Neroazurima' je dosuđen prvi jedanaesterac ove sezone u 32. kolu na meču protiv Bolonje. Na pet minuta pre kraja pri rezultatu 2:2 Dijego Milito je imao priliku da donese pobedu svom timu sa bele tačke, ali golman gostiju Kurći se pobrin

Dodić: ''Remi bio najrealniji u Pazaru''

Beta
0

Posle remija (2-2) u Novom Pazaru, trener Jagodine Mladen Dodić ima razloga za zadovoljstvo.

Lazović ljut i na novinare?

Sportske.net, MONDO.RS
0

Veliku nervozu u ekipi Partizana izazvala je odluka sudije Bogdanovića da dosudi penal za Vojvodinu u 90. minutu, zahvaljujući čemu su ostali bez dva boda koja su već ''imali u džepu''.

Lil slavio s devetoricom u Tuluzu!

0

Subota veče u Francuskoj donela nam je tri remija i dve pobede gostiju...

Nova titula za Krstina!

0

Mladi srpski teniser Peđa Krstin nastavio je sa sjajnim rezultatima, pošto je došao do druge titule u samo četiri nedelje.

Serija A - Inter jedva izvukao bod protiv Bolonje!

0

Kiks za kiksom ređaju fudbaleri Intera u Seriji A. Večeras na svom terenu protiv Bolonje izvukli samo bod, i to zahvaljujući fenomenalnoj intervenciji golmana Handanovića u nadoknadi vremena.

Neil Robertson i Ding Junhui finalisti China Opena 2014

Aleksandar Parmantije
0

<p> <strong>Poznati su učesnici finala pretposlednjeg rangirnog turnira u sezoni. To su branilac titule od prošle sezone Australijanac Neil Robertson i domaći igrač Kinez Ding Junhui!</strong> </p>

Radnički lako sa Partizanom, na korak od finala plej-ofa

Beta
0

Kragujevački Radnički opravdao ulogu favorita u prvom polufinalnom susretu plej-ofa u domaćem šampionatu, u duelu sa Partizanom.

Babić: ''Žao mi je što je Partizan pod ovakvom presijom''

Beta
0

Trener Vojvodine Branko Babić, naravno, zadovoljan zbog osvojenog boda u Humskoj, ali smatra da su gledaoci mogli da vide mnogo lepšu utakmicu, da crno-beli nisu pod ogromnom tenzijom zbog trke za titulu sa Zvezdom.

Zvezda - Koliko je ozbiljna povreda Daude?

0

Senku na novi trijumf Crvene zvezde bacila je povreda kolena napadača Abiole Daude. Koliko dugo će pauzirati, pitanje je na koje odgovor željno iščekuju u Zvezdi.

Može Real da melje i bez Ronalda

0

Iako oslabljen neigranjem svoje prve zvezde Anćelotijev tim je zabeležio veoma važnu i ubedljivu pobedu na teškom gostovanju na 'Anoeti' koja ga ostavlja u trci za šampionsku titulu.

JSL - Vredan bod za Ivanjičane u Nišu

0

Ivanjički Javor ostao neporažen u Nišu, a mogao čak i do boljeg rezultata, s obzirom da je dugo imao vođstvo.

Nikolić: ''Ko zna koja gruba greška na štetu Partizana!''

Beta
0

Trener Partizana Marko Nikolić ne beži od činjenice da je njegov tim igrao slabo protiv Vojvodine, ali ne može da sakrije ni ljutnju zbog dosuđenog penala za goste kojim su ''Lale'' stigle do boda.

BL - Dortmund preokretom do drugog mesta!

0

U poslednjoj utakmici subotnjeg programa Bundeslige, Dortmund je na svom terenu savladao ekipu Volfsburga posle preokreta u drugih 45 minuta.

Startovala Superliga - Zvezda i Mega bez problema

0

Košarkaši Crvene zvezde i Mega Vizure opravdaili su uloge favorita u večerašnjim mečevima prvog kola domaće Superlige.

Da li je penal rešio prvenstvo?

0

Nažalost, i posle 22. kola Superlige, ponovo će suđenje izbiti u prvi plan. Penal za Vojvodinu u 90. minutu meča u Humskoj već je izazvao buru navijačkih reakcija, a nema sumnje da ćemo imati prilike da čitamo i nova klupska saopštenja. Bilo kako bilo, u

Čelsi noći na prvom mestu

0

'Plavci' rutisnki slavili nad Stoukom na 'Stamford Bridžu' sa 3:0 i sada imaju bod više od Liverpula, koji sutra gostuje Vest Hemu...

Mesi vodio Barsu do nove pobede

0

Posle Atletika, i Barselona je uspela da trijumfuje danas i tako nastavi trku za titulu u Primeri.

Voša odnela bod, Partizan sve dalje od titule!

0

Partizan osvojio samo bod u Humskoj protiv Vojvodine, koja je izjednačujući gol postigla iz jedanaesterca o kome će se tek pričati. Sad je Partizan na tri boda ''minusa'' u odnosu na Crvenu zvezdu! Crno-beli imali igrača više od 12. minuta posle iskljućče

"Bombarder" Toni prevaga u derbiju Verone!

0

Luka Toni rešio "derbi Skale" iako su Kjevu bodovi bili potrebniji. Verona bez milosti, konačnih 1:0 osveta za poraz od jesenas.