Posle pobede nad Senicom, ekipa Vojvodine u četvrtak upisala još jedan trijumf na pripremama u Turskoj.

Nejmar je napunio 23 godine, Barselona mnogo očekuje od njega u budućnosti, i čestitala mu je rođendan posvetivši mu jedan video koji je postavila na svoj zvanični kanal.

13

Iskusni košarkaš Žalgirisa Darijus Songaila izrazio je zadovoljstvo trijumfom svog tima u ''Kombank Areni'' nad Zvezdom, ali i komentarisao kvalitet navijanja Zvezdinih i Partizanovih navijača.

Kompani ne brine: "Pet poena prednosti je ništa"

0

Mančester Siti je posle lošeg starta sezone uspeo da se vrati i izjednači sa Čelsijem, ali sada ponovo zaostaje. Ipak, kapiten Kompani je uveren da će Siti ponovo stići lidera.

Radonjić: ''Da smo pogodili bar jednu trojku...''

Beta
1

Posle petog poraza u šest odigranih mečeva u Top 16 fazi Evrolige, trener Zvezde Dejan Radonjić potencirao katastrofalan šut za tri poena.

Ibarbo došao u Romu povređen?!

1

Iako je Viktor Ibarbo prošao medicinski pregled, danas smo dobili informaciju da je novi napadač Rome povređen.

Trener Žalgirisa: ''Mi perfektni, Zvezdaši kao tigrovi''!

Beta
6

Posle vrednog trijumfa u ''Kombank Areni'' protiv Crvene zvezde Telekom, trener Žalgirisa pohvalio svoje igrače za sve što su prikazali večeras u Beogradu.

Kaka postigao prvi gol za Orlando

2

Kaka je na prijateljskom meču protiv Dalasa postigao prvi gol za svoj novi tim. Pogodak je bio iz penala, Brazilcu je već dat ključ od ekipe u ruke.

Blažič i Vilijams - Umesto junaka, postali tragičari...

2

Čitav meč sa Žalgirisom, ekipa Crvene zvezde Telekom je jurila rezultat, ali je u samom finišu imala sjajne prilike za preokret i drugu pobedu u Top 16 fazi Evrolige. Ali, neodlučnost Jake Blažiča u napadu, pa onda i promašaj Vilijamsa u poslednjoj sekund

Teo opet sjajan, ali CSKA konačno zaustavljen!

1

Košarkaši moskovskog CSKA pretrpeli su prvi poraz ove sezone u Evroligi, i to na gostovanju Olimpijakosu u Atini.

Sjajni Real prejak za Barselonu

5

U velikom španskom derbiju, Real Madrid je pobedom nad Barselonom učvrstio svoje prvo mesto u grupi E.

Žalgiris osvojio ''Arenu'', Vilijams promašio pobedu!

4

Košarkaši Crvene zvezde Telekom doživeli peti poraz u Top 16 fazi Evrolige, ovog puita od Žalgirisa pred svojim navijačima i tako značajno umanjili izgleda za plasman među osam najboljih.

Mojes je zabranio čips, šta su zabranili drugi?

0

Dejvid Mojes je priznao da je kao menadžer Mančester Junajteda zabranio svojim igračima da jedu čips pošto su bili debeli. A šta su njegove kolege radile?

Skandal na Kupu Afrike - Navijači prekinuli polufinale!

1

Drugi polufinalni meč Kupa afričkih nacija, između Gane i domaće selekcije Ekvatorijalne Gvineje, prekinut je pet minuta pre kraja, zbog upada na teren velikog broja domaćih navijača.

Šta kažu srpske teniserke posle uspeha u Mađarskoj...

Beta
1

Srpska teniserka Aleksandra Krunić rekla je da joj danas nije bilo mnogo važno kako igra, već da samo osvoji poen, donese pobedu svom timu protiv Mađarske i obezbedi plasman u baraž Prve grupe Evro-afričke zone Fed kupa.

Lajović u četvrtfinalu Kita

0

Dušan Lajović plasirao se u četvrtfinale turnira u Kitu pošto je danas savladao Čileanca Žarija.

Zvezda vs Žalgiris - Potezi koji su obeležili prvo poluvreme!

0

Košarkaši Crvene zvezde Telekom su tokom prvog poluvremena uglavnom bili u rezultatskom zaostatku za Litvancima, ali su u finišu druge četvrtine nagovestili ptreokret koji očekujemo u nastavku. Ipak, posle prvih 20 minuta, gosti vode sa 39-34, a u prilogu

Ko napušta Barsu?

3

Iako Barsa igra sve bolje, nisu svi zadovoljni...

Novajlija objasnio - Partizan najveći u Srbiji, među najvećima u Evropi!

Sportske.net, Novosti.rs
1

Partizan je danas angažovao novo pojačanje na poziciji centra, a dosadašnji košarkaš Vojvodine u startu ističe koliko mu znači poziv trinaestostrukog uzastopnog šampiona naše zemlje!

Drama u Istanbulu! Pargo utišao Turke!

0

Sjajan meč odigran večeras u Istanbulu, gde je Džeremi Pargo trojkom u poslednjoj sekundi produžetka doneo važnu pobedu Makabiju. Zoran Erceg propustio priliku da izraste u junaka ovog meča...