Bubka: "Velika prilika da srpski atletičari zasijaju"

Beta
petak 03.03.2017.
0

Potpredsednik Svetske atletske federacije Sergej Bubka rekao je u petak da očekuje veliki uspeh srpskih takmičara na Evropskom dvoranskom prvenstvu u Beogradu.

EP - Liseku zlato u skoku s motkom

Beta
1

Poljski atletičar Pjotr Lisek osvojio je večeras zlatnu medalju u skoku s motkom na Evropskom dvoranskom prvenstvu u Beogradu.

"Zmajevi" zatvorili krug - Poslednja reakcija na Terzićeve izjave

Beta
5

Fudbalski klub Voždovac izrazio je danas zadovoljstvo što su klubovi Superlige podržali nacionalni savez "u slobodi pri odlučivanju", jer je tom sportu u Srbiji potrebna stabilnost.

EK Top 8 - Bivši igrač Partizana izbacio Gran Kanariju!

Sportske.net
0

Hapoel iz Jerusalima je po drugi put bio bolji od tima sa Kanara, ovoga puta u gostima.

EP - Zlato za Roleder i Pocija na 60 metara sa preponama

Beta
0

Nemačka atletičarka Sindi Roleder osvojila je večeras zlatnu medalju u trci na 60 metara s preponama na Evropskom dvoranskom prvenstvu u Beogradu.

Od Zeke do Lea - Ovako Partizan najavljuje derbi

4

Fudbalski klub Partizan iskoristio je priliku da u predvečerje 153. "večitog" derbija podseti na neke od nezaboravnih trenutaka koje su se događali na mečevima sa Zvezdom tokom minulih sezona.

Kalderon nakon "posla veka" našao novi angažman!

0

Iskusni Španac je imao izuzetno kratku ali berićetnu epizodu u Voriorsima, sada bi mogao da se preseli na Istok.

POMILOVAN - Kataiju 'obrisan' crveni karton!

2

Takmičarska komisija španskog fudbalskog šampionata uvažila je žalbu Deportivo Alavesa i "obrisala" crveni karton koji je srpski internacionalac Aleksandar Katai zaradio u duelu sa Granadom.

EK Top 8 - Unikaha izborila majstoricu, blistao Musli!

0

Košarkaški klub iz Malage opstao je u Evrokupu, kako su u revanš meču na svom stadionu, bili bolji od minhenskog Bajerna.

EP - Nava bez finala, proglasio kraj karijere

Beta
0

Srpski atletičar Goran Nava nije uspeo da se plasira u finale trke na 1.500 metara na Evropskom dvoranskom prvenstvu u atletici u Beogradu.

CSKA razmontirao Barselonu u sred Katalonije!

4

Košarkaši moskovskog CSKA nisu imali milosti prema posrnulom gigantu.

Liga 1 - 'Žirondinci' ispustili pobedu nad Lionom

0

Fudbaleri Bordoa nisu uspeli da savladali Olimpik Lion na startu 28. kola francuske Lige 1 iako su imali gol prednosti tokom većeg dela meča.

Sosijedad slavio u Andaluziji i preuzeo četvrto mesto!

5

Fudbaleri tima iz San Sebastijana slavili su na gostovanju Betisu na premijeri 26. kola španske Primere.

EP - Tijam osvojila zlato u petoboju

Beta
0

Belgijska atletičarka Nafisatu Tijam osvojila je danas zlatnu medalju u petoboju na Evropskom dvoranskom prvenstvu u Beogradu.

BL - Lajpcig gubi korak za Bajernom

13

Drugoplasirani tim nemačkog šampionata upisao je četvrti remi u tekućoj sezoni i time omogućio minhenskom Bajernu da novom pobedom uveća prednost.

EP - Mađarici zlato u bacanju kugle

Beta
0

Mađarska atletičarka Anita Marton osvojila je danas zlatnu medalju u bacanju kugle na Evropskom dvoranskom prvenstvu u Beogradu.

Rudiger zbog rasizma hoće da napusti Italiju!

12

Nemački internacionalac ne želi da trpi rasistički tretman u Italiji, na leto najverovatnije napušta Rim.

Barsa dala 4 za četvrtinu! A šta tek reći za novu Teodosićevu magiju!?

3

Aktuelni šampion Evrope poigrao se sa Barselonom tokom prvog poluvremena poslednjeg meča 24. kola Evrolige. Miloš Teodosić ponovo fascinirao ljubitelje košarke.

Alal vera Gvardiola - Samo budala mašta o "Zlatnoj lopti"!